KONST / Litografier / Färglitografi 17377057
nr 1737 7057
Jussi Taipaleenmäki
(f. 1948), Sverige
Jussi Taipaleenmäki (f. 1948). Signerad, numrerad HC 23/25. Färglitografi, bildmått: 34x46. Färglitografi, bildmått: 51x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 november 2025
kl 18:19:16
3/11 15:21:50
Jussi Taipaleenmäki
Läs mer om Jussi Taipaleenmäki